Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Інтернет-шахрай обдурив чоловіка на 18 тисяч гривень

06 мая
18:14 2021

Шахрайство «купи собаку» продовжує знаходити довірливих покупців. Люди шукають тварин на популярних торгових платформах, а знаходять аферистів.

Сподівався, що знайшов задешево собаку дороговартіснї породи, однак потрапив у шахрайську пастку житель столиці. Чоловік родом з Заліщицького району і саме перебував в гостях в рідних. Він вирішив придбати домашнього улюбленцяґ і натрапив на оголошення про продаж той пуделя. Зазвичай ціна даної породи висока – від 20 тисяч гривень. Однак невідомий продавець цінив дешево – 10 тисяч, ще й запропонував забрати двох останніх цуценят зі знижкою – всього 18 тисяч.

Потерпілий погодився і перевів кошти на вказану торговцем картку. Той запевнив, що вже домовився про доставку цуценят і навіть надав номер перевізника. На цьому торги скінчилися. Бо ані собаковод, ані шофер автівки, якою мав прибути живий товар, більше не виходили на зв’язок.

Потерпілий зателефонував в поліцію. За фактом шахрайських дій розпочато кримінальне провадження.

Вкотре застерігаємо: не здійснюйте передоплату дороговартісного товару! Домовляйтеся про післяоплату.

У випадку придбання тварин, ретельно перевіряйте продавця. Пересвідчіться, чи фото реальні, вимагайте показати тварин через відеозвязок. Шукайте відгуки про торговців, перевіряйте їх мобільний в мережі. Варто просити фото документів власника тварини. А от вибирати оголошення з найнижчою ціною не варто – саме так найчастіше аферисти приваблюють своїх жертв, ще й запевняють, що торгують не для заробітку. Проявіть розсудливість та обачність!

Источник: golos.te.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать