Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Як Дніпро готується до опалювального сезону

31 августа
20:03 2022


Центральна влада уже не раз наголошувала на тому, що ця зима для України буде тяжкою. Війна триває, і наш ворог може запросто зруйнувати декілька ТЕЦ, тільки щоб змусити українців страждати від холоду. За словами міського голови Дніпра Бориса Філатова, він не вірить, що росіяни зможуть зруйнувати всі міські теплостанції відразу, бо це неможливо технічно. Він зазначив, що незабаром звернеться до дніпрян щодо майбутнього опалювального сезону. Поки що є декілька сценаріїв.

Сценарій “середньої тяжкості” – якщо вийде з ладу частина потужностей, то вже є схема, як їх будуть перемикати. Закупляються генератори, місто звертається до промислових підприємств, які у випадку “апокаліпсису” зможуть перекинути частину необхідних потужностей на житлові масиви.

У планах також відімкнути від опалення бюджетні заклади, бібліотеки та школи. Таким чином, навантаження на систему буде легшим і вдасться легше пережити зиму.

Я з першого дня війни говорив, що в такій ситуації жінкам, літнім людям і дітям краще переїхати в безпечніше місце. Але при цьому мають працювати промислові підприємства, має створюватися продукція, працювати бізнес, сплачуватись податки. Ми не виграємо війну, якщо покладемо економіку», — підкреслив Філатов.

Зазначимо, що голова “Нафтогазу” Вітренко заявив, що температура в приміщеннях буде на 4 градуси нижчою ніж зазвичай, а також опалювальний сезон можуть почати пізніше і закінчити раніше.

Джерело: dnepr.info

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись Як Дніпро готується до опалювального сезону опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать