Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Руйнування греблі в Кривому Розі завдало збитків на сотні мільйонів гривень

08 октября
21:34 2022


У Кривому Розі стан води в річці Інгулець та її акваторії повністю стабілізувався після того, як 14 вересня російські війська ракетним ударом зруйнували греблю Карачунівського водосховища. Попередня сума екологічних збитків складає 637 мільйонів гривень, повідомляє заступниця голови Комітету з питань екологічної політики, головна координаторка Оперативного штабу по фіксації екозлочинів Олена Криворучкіна у Facebook. Вона розповіла, що наразі самовільний виток води з Карачунівського водосховища досяг 16,9 млн кубічних метрів.

“На теперішній час готуються всі необхідні матеріали для передачі їх правоохоронним органам та в Оперативний штаб при Державній екологічній інспекції”, – зазначила Криворучкіна.

Нагадаємо, через ракетний удар 8 крилатими ракетами по Кривому Рогу рівень води в річці Інгулець почав підвищуватися, підтоплено 112 приватних будинків, а близько 5 000 сімей залишилися без водопостачання. На місці удару спостерігаєвся значний виток води. Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Кривому Розі руйнування греблі на річці Інгулець призвело до підвищення вмісту фосфатів та нітритів у воді, ймовірно, через заливання інженерних мереж та вигрібних ям на подвір’ях.

Джерело: ecopolitic.com.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись Руйнування греблі в Кривому Розі завдало збитків на сотні мільйонів гривень опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать