Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

На Дніпропетровщині розповсюджують фейкові листівки з інформацією про загрозу на ЗАЕС

13 августа
20:34 2022


На Дніпропетровщині розповсюджують фейкові листівки з інформацією про загрозу на ЗАЕС.

Про це розповів голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко.

В останній тиждень напруга навколо окупованої ЗАЕС зростає. Росіяни відкрито погрожують підірвати станцію, а Енергоатом б’є на сполох, бо від ворога можна чекати чого завгодно, поки ЗАЕС у руках терористів. У Нікополі почали розповсюджувати дивні листівки, у яких йдеться про те, що обстріли станції продовжаться і нікопольцям треба збирати речі і бути готовими виїжджати.

Автори листівки обіцяють, що у разі вибуху реактора, мешканці міста почують вибух і побачать блакитне світло, а потім буде вибухова хвиля.

Проте, як зазначив Євген Євтушенко – це вкиди окупантів, бо місцева влада таких листівок не розповсюджувала. З’явилися вони на вулиці раптово, і хто саме розкладає їх у Нікополі поки не відомо.

Також він звернув увагу на помилки в тексті та його недолугість. Він порадив не реагувати на такі фейки і слухати офіційних представників влади.

Джерело: dnepr.info

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись На Дніпропетровщині розповсюджують фейкові листівки з інформацією про загрозу на ЗАЕС опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать