Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Троє полтавчан обкрадали приміщення Укртелекому на Золотоніщині

04 марта
17:30 2021

Трьом жителям Полтавської області оголошено підозру у вчиненні крадіжок у складі організованої злочинної групи.

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення серії крадіжок організованою злочинною групою з ПАТ «Укртелеком» на території Золотоніського району.

За даними слідства, троє жителів Полтавської області, з метою незаконного збагачення, діючи умисно та цілеспрямовано, організували стійку організовану групу для спільного вчинення злочинів корисливої спрямованості та протягом тривалого часу, з лютого по вересень 2020 року проникали до приміщень відділень телефонного зв’язку, приміщень органів місцевого самоврядування, та також приміщень соціальної інфраструктури (будинків культури) в сільських населених пунктах Золотоніського, Чорнобаївського та Драбівського районів Черкаської області (на теперішній час Золотоніського району) звідки викрадали блоки МКС з вмістом срібла і паладію, спричинивши шкоду ПАТ «Укртелеком» на загальну суму більше одного мільйона гривень.

27.02.2021 злодіям оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України, тобто у таємному викраденні чужого майна (крадіжка), поєднаному з проникненням у інше приміщення, вчиненого у складі організованої групи, в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування триває, злодіям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

Источник: cherkasy24.info

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать