Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Перед 1 вересня директори київських шкіл заспокоюють батьків відеороликами

31 августа
16:14 2020

Перед початком нового навчального року керівники закладів освіти Києва в онлайн-форматі презентували повну готовність шкіл до зустрічі дітей. Вхід до закладів обмежений, тому батьки можуть упевнитися в дотриманні всіх необхідних карантинних вимог завдяки детальним віртуальним екскурсіям.

«Ми вперше зустрічаємо навчальний вересень у незвичних умовах. Діти приходитимуть до школи за зміненими графіками, в закладах відкрито додаткові входи, розроблені напрямки руху учнів, на стінах та підлозі розміщені відповідні вказівники та маркери дистанціювання. Ідея директорів – заспокоїти батьків і показати, що освіта столиці «озброєна», заклади здійснили підготовчі заходи та отримали дезінфікуючі засоби в повному обсязі», – зазначив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Ініціювали відео-флешмоб освітяни Дніпровського району. У своїх відеороликах директори презентують оновлений формат роботи закладів і розповідають про:

-час початку уроків для початкової, середньої та старшої школи;
-температурний скринінг на вході;
-забезпечення закладів дезінфікуючими засобами;
-провітрювання та вологе прибирання в кабінетах під час перерв;
-заняття на свіжому повітрі за індивідуальним графіком;
-закріплення кабінетів за класами;
-соціальне дистанціювання та розмітки руху.

«Здоров’я дітей – це відповідальність усіх учасників освітнього процесу. Ми просимо батьків бути максимально уважними, відповідально дотримуватися правил гігієни, слідкувати за станом здоров’я дитини та вимірювати температуру перед виходом до школи кожного дня», – додав Мондриївський.

Источник: glavcom.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать