Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Румунія ухвалила постанову, яка забезпечує «стійкі межі» для підтримки українських біженців

14 апреля
18:13 2023

Уряд Румунії ухвалив постанову, яка забезпечує «стійкі межі» для підтримки українських біженців. Про це повідомив спікер уряду країни Дан Чербунару, передає УНН з посиланням на Digi24.

За словами Чербунару, ухвалена в середу постанова «встановлює можливість надання щомісячної одноразової виплати протягом щонайбільше чотирьох місяців поспіль, починаючи з 1 травня 2023 року, для покриття витрат на харчування та проживання на території Румунії для родин і самотніх людей».

Зазначається, що в разі забезпечення житлом, встановленим повітовими радами, «фіксовані суми на харчування та проживання виплачуватимуться підрозділом, який надає житло».

Чербунару додав, що за майбутнім рішенням уряду одноразова виплата буде надана «тільки в тому випадку і в тій мірі, якщо бенефіціар надасть докази працевлаштування або зарахування неповнолітніх до освітніх установ».

За його словами, таким чином стимулюється інтеграція. Він пояснив, що в Румунії залишилося близько 110 тисяч українців, з яких 5 тисяч мають роботу в країні.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать