Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Кондратюк: Завдання держав ЄС та України повернути усіх українських дітей, яких незаконно вивезли до росії

10 марта
15:13 2023

Спільне завдання держав Європейського союзу та країни повернути усіх українських дітей, яких незаконно вивезли до росії.

Про це 9 березня заявила Олена Кондратюк, заступниця голови Верховної Ради, йдеться у повідомленні пресслужби апарату законодавчого органу.

Представниця українського парламенту зробила відповідну заяву після зустрічі з делегацію депутатів Національної ради Словаччини на чолі з Монікою Козеловою. У ній вона вказала, що дуже важливо повернути українських дітей додому. Європейський Союз відіграє чи неосновне значення у цьому процесі.

Кондратюк оголосила дані статистик щодо депортованих дітей, яких викрили російські загарбники. Згідно з останніми верифікованою інформацією, яку встановив Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради з прав людини, росія викрала та вивезла з території України до рф 16 226 дітей.

Дітей з України на території рф примусово всиновлюють, змушують назавжди відмовлятися від української ідентичності. Віцеспікерка наголосила, що для депутатів обох парламентів дуже важливо, щоб усі українські діти були повернуті додому з російської неволі.

Кондратюк також розповіла, що Моніка Козелова привезла до України власноруч написану картину "Маленький принц". Ця робота присвячена українським дітям.

"Діти, викрадені росією, носять синьо-жовтий шеврон у своїх серцях, як Маленький принц на цій картині", – зазначила Кондратюк.

Учасники зустрічі обговорили створення Міжнародного спеціального трибуналу щодо злочину агресії росії та виплати відповідних репарацій Україні. Усі погодилися, що процес щодо відповідальності росіян потрібно прискорити.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать