Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

За прогнозами аналітиків, Tesla може захопити половину глобального ринку електромобілів

25 ноября
02:24 2021

Інвестиційна компанія Wedbush – один із десяти провідних постачальників фондової аналітики – збільшила свою цільову вартість акцій Tesla з $1,1 тис. до $1,4 тис. за папір. За словами Дена Айвза, який спеціалізується на ринку електромобілів, найближчими роками автовиробник може захопити половину глобальних продажів електромобілів, повідомляє Electrek.

«Ми вважаємо, що на ринку з виробництва електромобілів є $5 трлн., і Tesla, ймовірно, матиме $2,5 трлн. від цього пирога. За нашими оцінками, Китай принесе компанії близько $400 на акцію Tesla у 2022 році та підніме нашу цільову вартість із $1100 до $1400, а потім акції зможуть зрости до $1800», — заявив Ден Айвз.

Нова ринкова цільова ціна на Уолл-стріт для Tesla все ще ґрунтується на консервативних прогнозах про те, що електромобілі відіграватимуть не найбільшу роль у світовій промисловості. За даними фінансових експертів, «рівень проникнення електрокарів» складаитиме лише 10% до 2025 року, а потім 30% до 2030 року. Ці звіти були опубліковані на початку пандемії — до амбітних анонсів від концернів, на зразок Ford, VW, General Motors та інших, тому остаточні показники ринку ще можуть змінитися.

Тим не менш, у Wedbush вважають, що Tesla сягне більшого успіху, ніж компанії-конкуренти. Багато в чому зростання виробника забезпечить Китай, на який припадатиме до 40% постачання електромобілів вже наступного року. При цьому актуальні проблеми з ланцюжками постачання та нестачею мікросхем вплинуть на 15% виробництва — через дефіцит постраждають найбільш популярні моделі Tesla Model 3 та Model Y.

Айвз також не оминув нещодавню активність Маска у Twitter та його рішення про продаж акцій Tesla. На думку аналітика, опитування передплатників у соціальній мережі – це не чергова витівка ексцентричного підприємця, а тонка бізнес-стратегія. Айвз вважає, що рішення описати продаж акцій як результат громадського тиску з метою сплати податків врятував акції Tesla від падіння на 15%.

«Якби він не провів опитування в Twitter й просто почав продавати акції, їхня вартість, ймовірно, була б на 15% нижчою, ніж зараз», — пояснив представник Wedbush, який займає восьме місце з 7730 аналітиків у рейтингу TipRanks із середнім показником успіху 82% та середньою прибутковістю у 41%.

Источник: ua-electro.com

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать