Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Відпочинок у Тернополі: що варто обов’язково оглянути в місті

25 ноября
12:23 2021

Дуже багато жителів України приїжджають в Тернопіль не тільки у довготривалу відпустку, але і на вихідні. Місто має досить багато пам’ятних місць, які варто відвідати. Перш за все потрібно визначитися з житлом. Найкращий варіант – подобова оренда квартир Тернопіль має великий вибір пропозицій, які представлено на сторінках сервісу OLX.

19853.png (506 KB)

Екскурсії в Тернополі

Найбільш значні пам’ятки розташовані в центральній частині міста. Серед них:

  • Воздвиженська церква;
  • пам’ятник Данилові Галицькому;
  • Домініканський костел;
  • Тернопільський замок;
  • Краєзнавчий музей з сотнями тисяч експонатів;
  • Драматичний театр Шевченка та ін.

Коротко кажучи, місто має чим здивувати своїх гостей. Не сумують і місцеві жителі, які також із задоволенням регулярно ходять в музеї.

Побувавши в Тернополі, варто заглянути в місцеві кафе та ресторани. Тут не лише приготують смачні страви європейської кухні, але і познайомлять відвідувачів з багатогранністю національних страв Західної України.

Активний відпочинок

Не лише пам’ятками культури славиться місто. В Тернополі знайдеться дуже багато розваг і для тих, хто любить активний відпочинок. Наприклад, можна взяти уроки верхової їзди з професійним інструктором. Не менш цікавим стане похід в аквапарк або роллердром, де знаходяться розваги для дітей та дорослих.

Не засумують і любителі екстриму. В одному з парків розташований майданчик для занять скейтбордингом, катанням на роликах та самокатах. Якщо і цього недостатньо, то можна стати гостем гірського клубу. Тут запропонують уроки альпінізму, а взимку – похід в Карпати, катання на лижах або сноуборді.

Найсміливіші гості Тернополя можуть навіть стрибнути з парашутом, якщо виникне таке бажання. Тут не лише можна стрибнути з інструктором, але і навіть отримати документ, який дозволяє самостійні стрибки на парашуті типу «крило».

На згадку про Тернопіль можна купити різноманітні сувеніри. Кожен, хто хоч раз побував тут, обов’язково приїжджає сюди знову і знову.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать