Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

В Умані затримано групу наркоторговців, які продавали наркотики через Інтернет

06 мая
22:54 2020

За процесуального керівництва Уманської місцевої прокуратури в порядку ст. 208 КПК України затримано 4-х осіб, яким повідомлено про підозру у здійсненні незаконної діяльності зі збуту наркотичних засобів і психотропних речовин у місті Умань через «Telegram» канали (ч. 2 ст. 307 КК України).

За версією слідства, підозрювані за допомогою всесвітньої мережі Інтернет створили «Telegram» канали, за допомогою яких здійснювалося розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин. Після отримання замовлень щодо їх продажу по зазначених каналах й отримання оплати вказані особи здійснювали розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин шляхом їх розміщення у вигляді «закладок» у різних місцях на території м. Умань.

У ході слідства 04.05.2020 працівниками Національної поліції за участю прокурорів місцевої прокуратури одночасно проведено 8 санкціонованих результативних обшуків за місцями проживання та в підсобних приміщеннях фігурантів кримінального провадження, у ході яких вилучено значну кількість наркотичних засобів і психотропних речовин, ваги, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та банківські картки, за допомогою яких зловмисники здійснювали свою незаконну діяльність.

Незаконну діяльність групи осіб викрито Уманською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Черкаській області, Уманського ВП ГУНП в Черкаській області та Уманського РВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.

Довідково: санкцією ч. 2 ст. 307 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Источник: dzvin.media

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать