Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

У США конгресмени вимагають перевірити роботу OnlyFans через публікацію дитячого контенту

19 августа
22:33 2021

У США конгресвумен Енн Вагнер разом зі своїм 101 колегою направили лист до міністерства юстиції із проханням провести розслідування щодо веб-сайту OnlyFans.com, зосередивши увагу на матеріалах про сексуальне насильство над дітьми і тому, що OnlyFans робить для захисту неповнолітніх від експлуатації.

Про це повідомляється в пресрелізі на сторінці конгресвумен Енн Вагнер.

У релізі вказується, що наявність контенту з дітьми на OnlyFans незаперечно, “і схоже, що OnlyFans не має адекватних засобів захисту або протоколів для повідомлення відповідних органів”.

“Оскільки пандемія COVID-19 змушує наших дітей проводити більше часу в ізоляції і в Інтернеті, ми несемо відповідальність за забезпечення захисту дітей від зловмисників, що діють через Інтернет. Особливу заклопотаність викликає веб-сайт OnlyFans.com, який став великим ринком для купівлі та продажу матеріалів про сексуальне насильство над дітьми (CSAM) в Сполучених Штатах, а також для спонукання до сексуальних стосунків із неповнолітніми”, – йдеться в листі конгресменом на ім’я генерального прокурора Мерріка Гарланда.

У зв’язку із зростанням кількості матеріалів про сексуальне насильство над дітьми в Інтернеті, міністерство юстиції США повинно розслідувати повідомлення правоохоронних органів про продаж контенту з неповнолітніми на OnlyFans. Також фіксуються випадки сексуальної торгівлі та зловживання зображеннями через OnlyFans.

“Як і інші великі компанії в цій індустрії – Pornhub, XVideos, XHamster – OnlyFans отримує прибуток від жорстокого поводження та експлуатації вразливих людей, і необхідно розслідувати потенційну злочинність”, – сказала Дон Хокінс, генеральна директорка Національного центру сексуальної експлуатації (NCOSE).

Источник: bykvu.com

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать