Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Tesla подає до суду на китайського блогера за фабрикацію даних під час тестування автомобіля Tesla

29 января
14:16 2022

Американський виробник електромобілів Tesla залучений ще до одного гучного судового процесу в материковому Китаї. Компанія подала до суду на китайського впливового блогера у соціальних мережах за наклеп.

ЗМІ материкового Китаю Securities Times повідомили 26 січня, що Tesla подасть до суду на китайського впливового блогера у соціальних мережах з акаунтом Xiaogang Senior за шкоду репутації. Автовиробник підтвердив засобам масової інформації, що 26 січня компанія подала позов на Чена Чженгана (справжнє ім'я блогера) за фальсифікацію даних у його відео тесті автомобіля.

Згідно з повідомленнями китайських новинних інтернет-порталів Sohu та NetEase, наприкінці квітня 2021 року Чженган провів випробування екстреного гальмування (AEB) на Tesla Model 3 та китайському електромобілі Xpeng P7.

У його трьох експериментах Tesla Model 3 двічі стикалася з перешкодою через «відсутність реакції на гальмування». Оцінюючи результати випробувань, Чженган прямо сказав, що Tesla не зміг зупинитись.

Після того, як відео стало вірусним, деякі користувачі виявили, що під час тесту смуга відновлення кінетичної енергії Tesla Model 3 показувала, що педаль акселератора була натиснута вручну, коли автомобіль збирався зіткнутися з підставним автомобілем попереду.

Користувач мережі Сяо Лі Фейче вважає, що Чженган таємно натиснув на педаль газу під час тесту, через що автомобіль не зміг зупинитися. При виконанні нестандартних тестів результати тестів можуть вводити в оману.

Багато автомобільних оглядачів також звинуватили впливову людину в аморальності, але Чженган наполягав на тому, що жодного шахрайства не було, а відео було справжнім та достовірним.

Відео з тестами з'явилося через тиждень після того, як китайська власниця Tesla влаштувала скандал на автошоу в Шанхаї, звинувативши Tesla у відмові гальм, через що її батько потрапив в аварію.

25 травня 2021 року Tesla опублікувала у своєму акаунті на китайській платформі соціальних мереж Weibo: «Ми створили центри обробки даних у Китаї для локалізації сховища даних та послідовно додамо нові локальні центри обробки даних. Всі дані, отримані від автомобілів, проданих у материковому Китаї, зберігатимуться в країні».

З того часу юридичний відділ Tesla послідовно подавав зустрічні позови проти тих, хто висував необґрунтовані звинувачення проти автовиробника у Китаї, включаючи жінку на автошоу у Шанхаї.

Що стосується судового позову з боку Tesla, Чженган відповів у своєму обліковому записі Weibo: «Добре, я знаю». Xiaogang Senior ще не розкрив жодної додаткової інформації.

Источник: epochtimes.com.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать