Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Телефонний шахрай ошукав жінку на 3000 доларів

16 апреля
04:24 2021

Незважаючи на неодноразові попередження поліції, громадяни ігнорують повідомлення про афери і довіряють зловмисникам, кажуть правоохоронці.

Так, до Тернопільського районного управління поліції звернулася із заявою 75-річна пенсіонерка. Жінка розповіла, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її грошима.

Поліцейські з’ясували, що 14 квітня на стаціонарний телефон потерпілої зателефонував чоловік. Він представився лікарем та приголомшив стареньку новиною, що її син потрапив до лікарні і необхідна термінова операція. Для того, щоб її розпочати, потрібні гроші – 3 тисячі доларів. Жінка повідомила аферисту свій домашній адрес і погодилася надати гроші для лікування сина. В обумовлений час невідомий чоловік прийшов до потерплої додому та отримав від неї гроші. Лише тоді зателефонувала до невістки і з’ясувала, що її ошукали.

Поліцейські вкотре наголошують: завжди перевіряйте отриману інформацію, не поспішайте платити стороннім особам надавати їм будь-які дані, не довіряйте їм. Про подібні випадки шахрайств розповідайте своїм родичам, застерігайте їх, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Источник: nday.te.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать