Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Телефонні шахраї: у киян виманюють гроші через дзвінки

22 июня
04:54 2020

У соцмережах поширюється інформація про шахрайство, за допомогою якого викрадають гроші.

Шахраї телефонують із номерів, які починаються на 094 і відразу ж обривають зв`язок. Коли довірливі кияни передзвонюють, із їхніх рахунків знімаються гроші. Про це повідомляють користувачі соцмереж.

6-1.jpg (140 KB)

На дії шахраїв уже відреагувала компанія «Інтертелеком», якій належать дані номери.

– На Ваш телефон надходить дзвінок або SMS з невідомого номера з поздоровленнями про виграш грошового призу або машини? Не поспішайте радіти раптовій удачі та дзвонити по телефону «для довідок», вказаному у повідомленні. Коли ви здійснюєте вихідний дзвінок, ніяка детальна інформація про акції не звучить: вас тільки намагаються якомога довше утримати на лінії. А після дзвінка з'ясовується, що з вашого рахунку зникла значна сума, – застерігають оператори «Інтертелекому».

7voru1-2.jpg (104 KB)

У разі отримання сумнівних SMS чи дзвінків, «Інтертелеком» радить ігнорувати невідомі номери.

– Якщо акція дійсно існує, то в повідомленні обов'язково повинен бути вказаний організатор акції і терміни її проведення. Для посвідчення автентичності інформації зайдіть на сайт організатора. У разі надходження дзвінка дізнайтесь якомога більше інформації про акцію, а головне – де можна самому переглянути її деталі, – резюмують в «Інтертелекомі».

Щоб не стати жертвою шахраїв, треба звернутися за роз`ясненням до центру інформаційної підтримки абонентів «Інтертелекому».

Источник: kreschatic.kiev.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать