Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Стало відомо, як у інших країнах карають за підробку COVID-сертифікатів

11 ноября
09:41 2021

В Україні готуються посилити відповідальність за фальшиві COVID-документи.

Про це інформує Експерт з посиланням на Слово і діло.

Після ухвалення закону за підробку сертифікатів вакцинації та ПЛР-тестів, їхній продаж та використання загрожуватиме великий штраф, обмеження або позбавлення волі. «Слово і діло» розібралося, як в інших країнах карають за підробку сертифіката вакцинації від коронавірусу.

pokarannya-za-pidrobku-kovid-dokumentiv_ru_large.jpg (141 KB)

У Франції пред’явника підробленого сертифіката вакцинації можуть оштрафувати на суму від 135 до 3 тисяч 750 євро, а також позбавити волі на пів року. Якщо роботодавець не перевірив справжність сертифіката працівника, загрожує штраф від тисячі євро.

За зберігання, використання та підробку COVID-сертифікатів у Франції загрожує від 2 до 5 років ув’язнення.

У Німеччині пред’явника підробленого сертифіката можуть оштрафувати на суму до 25 тисяч євро. За організоване шахрайство із сертифікатами загрожує від 5 до 10 років в’язниці.

У Греції за подання фейкового сертифіката чекає штраф до 5 тисяч євро. Аналогічний штраф загрожує медичним працівникам за видачу фальшивих сертифікатів про вакцинацію або свідоцтво про одужання.

На 10-50 тисяч євро можуть оштрафувати власників медичних закладів та будинків для літніх людей, які найняли невакцинований від коронавірусу персонал.

В Італії на суму від 309 євро до 1,5 тисячі євро штрафують за пред’явлення підробленого COVID-сертифіката, за це може загрожувати і 1-5 років в’язниці. За організоване шахрайство із цими документами передбачено 1-6 років в’язниці.

У Канаді за використання фальшивого сертифіката доведеться заплатити штраф у розмірі від 750 доларів до 100 тисяч плюс рік в’язниці.

Источник: expert.in.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать