Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Розважальні центри замість електромобілів: в Sony відмовилися від власного автовиробництва

25 января
02:14 2022

Японська електронна корпорація шукає технологічних партнерів для реалізації свого нового бачення автомобілів.

Цікаво, що заява про відмову від організації власного виробництва автомобілів прозвучала через декілька тижнів після офіційної прем’єри нового концептуального електромобіля Sony – Vision-S 02 – на міжнародній виставці споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі. Саме тут у 2020 році японська корпорація заявила про намір доєднатися до виробників електромобілів. Й треба сказати, що у цьому напрямі велась активна робота. Зокрема, минулого року компанія вивела на дорожні тести прототип Vision-S 02.

Але, схоже, плани трохи змінилися. Sony не хоче створювати автомобілі, які просто задовольняють транспортні потреби власників, вона хоче перетворити їх на простір для розваг й шукає технологічних партнерів для реалізації свого унікального бачення.

«Ми вважаємо, що ризик ігнорування електромобілів більший, ніж проблема, яку вони створюють. Майбутня трансформація автомобілів чимось схожа на те, як інформаційні технології перетворили телефони на смартфони», – прокоментував заяву корпорації очільник нового підрозділу Sony Mobility Ізумі Каваниші, який керував командою, що створила роботизованого собаку Aibo.

Точні терміни виходу на ринок першого електромобіля Sony, як і раніше, не називаються. Наразі, корпорація показала два концепти – електричний фастбек Vision-S 01 та електрокросовер Vision-S 02. Обидва практично готові до серійного виробництва.

Источник: autogeek.com.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать