Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Мінцифри запустило серіал про громади «у смартфоні»

02 июля
21:04 2021

Міністерство цифрової трансформації запустило новий освітній серіал "Як громаді стати цифровою?".

Презентація серіалу відбулася 1 липня.

"Життя мешканців у громаді не може бути зручним і комфортним, якщо ця громада не використовує сучасні цифрові технології. Це стало ще більш очевидним із карантинними обмеженнями через пандемію. Тому ми й розробили освітній серіал про те, як побудувати громаду "у смартфоні", — розповіла під час презентації заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Вона додала, що новий серіал — це практичний курс, який містить чіткі покрокові рекомендації: як налагодити робочі процеси в онлайні та забезпечити присутність громади у мережі. За словами Іонан, мета курсу — навчити українців проводити цифрову трансформацію громад та впроваджувати різноманітні електронні інструменти.

Курс призначений для держслужбовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Після навчання кожен отримає сертифікат із кредитом обсягом 0,2 ЄКТС.

Серіал "Як громаді стати цифровою?" складається з 8 серій, які розповідають про те, з чого почати цифровізацію громад, що таке брендинг громад та територій, як контент впливає на імідж громади, як налагодити зв'язок з цільовими аудиторіями через соціальні мережі та що таке цифрове залучення. Серіал вже доступний для перегляду на платформі "Дія. Цифрова освіта".

Источник: ukrinform.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать