Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Маск пообіцяв повернути семимісну версію Tesla Model S

24 марта
17:20 2021

У свіжому твіті глава компанії Tesla Ілон Маск підтвердив, що у рестайлінгової версії ліфтбек Model S буде версія з сімома місцями. Поки такі машини в конфігураторі не доступні.

Семимісний варіант пропонувався для Model S в перші роки виробництва. У цих машинах два додаткових сидіння розташовувалися в багажнику проти ходу. На них могли поміститися тільки діти, причому малого віку. У підсумку виробник прибрав ці сидіння зі списку опцій, пославшись на недостатній попит.

The new Plaid S is our best car ever. Will be first production car to achieve 0-60mph in under 2 secs & it has four doors & seats up to 7 people.

— Elon Musk (@elonmusk) March 23, 2021

Тепер Маск написав, що вважає оновлену Model S найкращим електромобілем, який коли-небудь створювала Tesla. Він підкреслив, що версія Plaid S (судячи з усього так глава компанії назвав Plaid +) буде найшвидшим в світі автомобілем з сімома місцями і чотирма дверима, який здатний набрати 100 кілометрів на годину за дві секунди.

На жаль, Маск не сказав, коли нова опція буде доступна для замовлення. Він також не згадав, як саме планується реалізувати сім місць у салоні. Найімовірніше мова знову ж таки йде про встановлені задом на перед сидіннях в багажнику, але, можливо, інженери придумають і щось більш традиційне: наприклад, зможуть зрушити задній диван вперед і розмістити за ним ще один або зовсім збільшити колісну базу електрокара.

Источник: ukrautoprom.com.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать