Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Китайські додатки можуть зіткнутися з перевірками та заборонами за наказом Байдена – Reuters

18 июня
23:23 2021

Указ президента США Джо Байдена, спрямований на захист конфіденційних даних американців, змусить деякі китайські додатки вжити більш жорстких заходів для захисту приватної інформації, якщо вони хочуть залишитися на ринку США. Про це агентству Reuters повідомили джерела, знайомі з цим питанням.

Мета полягає в тому, щоб не дати іноземним супротивникам, таким як Китай і Росія, отримати доступ до великих обсягів особистої і конфіденційної ділової інформації.

Міністерство торгівлі США може видавати повістки для збору інформації про певні програмні застосунки для смартфонів, планшетів і настільних комп'ютерів. Потім агентство може обговорити умови їх використання в Сполучених Штатах або заборонити додатки, за словами людей, знайомих з цим питанням.

Як відомо, наказ Байдена від 9 червня зняв заборони колишнього президента Дональда Трампа у 2020 році на популярні китайські додатки WeChat, що належать Tencent Holdings Co, і TikTok від ByteDance Ltd. Суди США зняли ці заборони.

За словами одного з джерел, офіційні особи США побоюються, що Китай може відстежувати місцезнаходження американських державних службовців, збирати досьє з особистою інформацією для шантажу і проводити корпоративне шпигунство.

Хоча в новій постанові не вказані імена компаній, він може в кінцевому підсумку захопити більше додатків, ніж заборонив у свій час Трамп.

За словами іншого джерела, офіційні особи США почали переговори з союзниками про застосування аналогічного підходу. Є надія, що країни-партнери домовляться про додатки, які слід заборонити.

Ще один співрозмовник агентства розповів, що WeChat, TikTok і вісім інших додатків, на які була націлена адміністрація Трампа в останні місяці, перевірятимуться командою Байдена.

Цілі Трампа також включали мобільні платіжні додатки Alipay Ant Group, WeChat Pay, гаманець QQ від Tencent Holdings Ltd, CamScanner, SHAREit, VMate від «дочки» Alibaba Group і Beijing Kingsoft Office Software's.

За словами іншого джерела, знайомого з цим питанням, деякі з додатків, вказаних Трампом, мають серйозні проблеми із захистом даних, в той час, як неясно, чому інші представляють підвищений ризик для національної безпеки.

Наказ буде поширюватися на бізнес-додатки, в тому числі які використовуються в банківській справі і телекомунікації, а також на споживчі програми.

Додатки, пов'язані з іншими супротивниками, такими як Іран або Венесуела, вже заблоковані відповідно до ширших санкцій.

Источник: mind.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать