Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Канадець відсвяткував вакцинацію від Covid-19: танець на замерзлому озері, який став вірусним

07 марта
06:39 2021

Отримавши вакцину від коронавірусу, кожен радіє як може. А житель Канади показав, що для радості ніколи не буває занадто холодно.

Канадець індійського походження Гурдіп Пандер вакцинувався від коронавірусу та вирішив відзначити цю подію по особливому – він поділився своєю радістю традиційним індійським танцем Бхангра. Чоловік станцював на замерзлому озері в Юконі, коли термометри показували -25 градусів за Цельсієм.

Гурдіп вважає, що це був дивовижний досвід, і йому кортіло поділитися радістю з усім світом та підтримати таким чином жителів країни й дати їм надію.

Вчора ввечері я отримав свою вакцину від Covid-19. Потім я пішов на замерзле озеро, щоб станцювати Бхангру на ньому від радості, надії і позитиву, які я пересилаю по всій Канаді та за її межі для здоров'я і добробуту всіх.

Yesterday evening I received my Covid-19 vaccine. Then I went to a frozen lake to dance Bhangra on it for joy, hope and positivity, which I'm forwarding across Canada and beyond for everyone's health and wellbeing. pic.twitter.com/8BS0N7zVZK

— Gurdeep Pandher of Yukon (@GurdeepPandher) March 2, 2021

Холодна погода не є завадою для танців Пандера. Він танцює кожен день на відкритому повітрі.

Минуло чотири дні з того часу, як я отримав вакцину Covid-19. Багато людей надсилали мені повідомлення, щоб дізнатися, як я себе почуваю зараз. Тому я вирішив знову відвідати те ж саме замерзле озеро Лаберж, щоб виконати свій позитивний і радісний танець Бхангра, який все пояснює. Щасливого вам дня!

gurdeep-pandher.webp (770 KB)

Варто зазначити, що відео одразу стало вірусним у соціальних мережах – тільки у твітері воно набрало понад 2,7 мільйона переглядів.

Источник: 24tv.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать