Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Ілон Маск зняв з продажу свій "останній будинок на Землі": що трапилося

17 сентября
17:53 2021

Хоча Ілон Маск продав практично всю свою нерухомість, загальною вартістю 100 мільйонів доларів, щоб зосередитися на колонізації Марса, схоже, один будинок все ж не відпускає винахідника з Землі. Що відомо про цю нерухомість – далі

Ще в червні засновник компанії SpaceX виставив на продаж свою останню нерухомість в Каліфорнії. Ціна, встановлена Маском, становила колосальні 37,5 мільйона доларів. Але, як стало відомо нещодавно, – дім більше не продається.

124111111image.jpg (200 KB)

Дім Ілона Маска знятий з продажу / Фото NY post

Маск прибрав будинок з ринку 11 вересня, за кілька днів до успішного запуску Inspiration4 – першої космічної місії SpaceX з цивільним екіпажем.

2124111111image.jpg (146 KB)

Всередині особняка 6 спалень / Фото NY post

Підприємець і бізнес-магнат, статок якого оцінюється в 193 мільярди доларів, придбав каліфорнійський маєток ще у 2017 році за немалу суму – 23,4 мільйона доларів. Особняк площею 1486 квадратних метрів раніше належав аристократичній родині. Згідно зі списком Zillow, особняк 1916 року розташований на 19 гектарах землі. У гаражі та під навісом є місце для 11 машин. На території розташовані басейн, каньйон, пішохідні стежки і водосховище. Всередині особняка 6 спалень і 10 ванних кімнат, зал для проведення банкетів та простора професійна кухня.

3124111111image.jpg (152 KB)

Зараз дім використовується для зустрічей / Фото NY post

Про продаж нерухомості стало відомо 9 червня. Тоді, у відповідь на критику з приводу несплати податків, Маск оголосив, що продасть всю свою нерухомість:

Вирішив продати останній будинок, який у мене залишився. Потрібно, щоб його купила велика сім'я, яка буде в ньому жити. Це особливе місце, – написав він у твіттері.

З продажем каліфорнійського особняка у Маска не залишилося б власної житлової нерухомості. Проте нещодавно підприємець зізнався, що тримається за це місце, щоб використовувати його для проведення заходів.

Источник: 24tv.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать