Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

General Motors і Honda об’єднуються для випуску електрокарів

06 января
19:15 2021

Партнерство між General Motors та Honda найближчим часом може вийти на новий рівень і включати спільне виробництво нових електричних автомобілів на базі Ultium у Північній Америці.

Згідно з неофіційними джерелами Automotive News, протягом чотирьох років планується запустити електричні кросовери Honda та електричні Acura, вироблені на заводах GM.

Перший вироблятиметься – як повідомляється – на заводі GM в Рамосі Арізпе, Мексика (в даний час він працює з Chevrolet Blazer та Equinox), тоді як другий, на заводі GM у Спрінг Хілл, штат Теннессі (поряд з Cadillac Lyriq ).

Honda EV очікується в 2023 році, тоді як Acura EV з’явиться в 2024 році (приблизно через два роки після Lyriq). Розмір цієї моделі буде схожий на розмір Lyriq.

Потрібно визнати, що це досить цікавий результат і звучить обгрунтовано, тим більше, що вони вже співпрацювали з PHEV (з 2016 р.), автономним керуванням (Cruise Automation) воднем (з 2013 р.) і анонсували два електромобілі на базі Ultium у квітні 2020 р.

Більше того, сьогодні автомобільна промисловість дійсно вимагає консолідації, щоб збільшити масштаби та зберегти конкурентоспроможність.

Очікується, що електромобілі, що базуються на Ultium, від японської компанії пропонують великий пробіг до 724 км.

Источник: avtosota.com

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать