Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

ФБР зламало iPhone терориста, не дочекавшись допомоги Apple

19 мая
14:04 2020

ФБР знайшло докази, що курсант з Саудівської Аравії, який вбив трьох американських моряків і ще кількох поранив в результаті терористичної атаки в 2019 року на авіабазі ВМС США Пенсакола у Флориді, зв'язувався з «Аль-Каїдою».

Слідчі виявили зв'язок з «Аль-Каїдою» після того, як ФБР зламало iPhone саудівського терориста, повідомили джерела в оперативних колах, пише CNN.

Генеральний прокурор США Вільям Барр 18 травня на прес-конференції підтвердив, що саудівський військовослужбовець Мухаммед аш-Шамрані мав зв'язки з терористичною мережею «Аль-Каїда».

«Чотири місяці тому я заявив, що ця стрілянина була актом тероризму. Ми виявили на його телефоні докази тісного зв'язку з «Аль-Каїдою», – зазначив Барр.

Він заявив, що політика Apple щодо захисту персональних даних загрожує нацбезпеці США і є неприйнятною.

«Apple прийняла маркетингове рішення, що тільки сам власник може розблокувати вміст телефона незалежно від обставин. Рішення Apple має небезпечні наслідки для суспільної безпеки і національної безпеки. На мою думку, це неприйнятно», – заявив генпрокурор США.

Також він звинуватив Apple у співпраці з «авторитарними режимами» Росії і Китаю, які, за його словами, намагаються організувати стеження за громадянами.

Барр, виступаючи на прес-конференції, не розкрив, як ФБР зламало шифрування Apple. ФБР вдалося проникнути в пристрої без допомоги Apple. Барр відзначив «невтомні зусилля техніків ФБР». Директор ФБР Кріс Рей також високо оцінив технічну майстерність ФБР.

Источник: mind.ua

Статьи по теме