Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Facebook здав ФБР текстову переписку користувача, який брав участь у штурмі Капітолію

21 января
22:46 2021

Facebook почав надавати ФБР дані тих, хто міг брати участь в штурмі Капітолію, в тому числі їх листування. Про це повідомляє Forbes з посиланням на справу, заведену проти жителя Нью-Йорка Крістофера Келлі.

У документах повідомляється про видачу ордера на обшук, який поширюється на акаунт Келлі в Facebook. ФБР отримало інформацію про те, що через цю сторінку поширювалися фото Келлі, який штурмував Капітолій, і запросило його особисті повідомлення, IP-адресу, номер телефону та адресу електронної пошти Gmail.

Серед наданих Facebook даних були тексти листувань з іншими користувачами, пише Forbes USA. Один з них написав Келлі, щоб він беріг себе і був напоготові через ультралівий рух «Антифа».

Келлі відповів: «Я буду з колишнім співробітником поліції Нью-Йорка і хлопцями з Proud Boys. Це буде головний історичний момент мого життя».

Зазначається, що Proud Boys – ультраправий рух, учасники якого брали участь в штурмі. На основі повідомлень ФБР зробило висновок про те, що брат Келлі – офіцер поліції у відставці, який планував прийти до Капітолію разом з ним.

У повідомленні, надісланому в груповий чат у день штурму, 6 січня, Келлі написав: «Сльозогінний газ, поліція, перервали слухання, вони всі йдуть в підвал». А пізніше додав: «До біса цих змій. Геть з нашого дому!» Через кілька днів після штурму Келлі також опублікував у чаті фотографію, зроблену у Вашингтоні, на якій він стоїть топлес із американським прапором. Фото він супроводив повідомленням: «Це я».

Інформація про IP-адреси, надана Facebook, також виявилася корисною, зазначає Forbes. Вона дозволила дізнатися, що Келлі в день штурму виїхав із Нью-Йорка в Сілвер Спрінг, штат Меріленд, опинившись поруч із Вашингтоном.

Інформації про те, що Келлі заарештували, немає, проте ордер на його арешт був виданий, пише американський Forbes. Дані його юриста також не були зазначені. Виданню не вдалося знайти його контакти.

Нагадаємо, екс-президент США Дональд Трамп на мітингу на свою підтримку заявив про фальсифікацію виборів і закликав прихильників прийти до Капітолію, де затверджувалися підсумки голосування. У підсумку в будівлю увірвалися тисячі його прихильників. В результаті заворушень загинули п'ятеро людей.

Американська влада повідомляла, що в зв'язку зі штурмом були відкриті 275 справ, за даними CNN. Було здійснено понад 100 арештів.

Источник: mind.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать