Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Експерт розкритикував біткоін, назвавши його «фінансовою пірамідою»

26 апреля
14:24 2021

Американський економіст Нассім Талеб, автор теорії «чорних лебедів», приєднався до критиків біткоіну і назвав криптовалюту «пірамідою».

У програмі Squawk Box на каналі CNBC Талеб підкреслив, що не варто розглядати першу криптовалюту як хеджуючий актив.

«Немає ніяких факторів, щоб хеджувати ризики інфляції за допомогою біткоіну. Хочете хеджувати – купіть шматок землі і вирощуйте на ній хоч оливки. Навіть якщо валюта впаде, у вас залишиться оливкова олія. З біткоіном це не працює», – заявив Талеб.

"It has characteristics of an open Ponzi scheme. Everyone knows it's a Ponzi," says @nntaleb on #bitcoin. "Basically there is no connection between inflation and #bitcoin … It's well-made but there is absolutely no reason it should be linked to anything economic." pic.twitter.com/174OJ49BLD

— Squawk Box (@SquawkCNBC) April 23, 2021

Але і на цьому він не зупинився, назвавши біткоін пірамідою. За його словами, самі інвестори створюють попит на першу криптовалюту і залучають нових «жертв» піраміди. Чим більше інтересу до біткоіну, тим вищий його курс і тим більше заробляють ранні покупці.

«Сьогодні у вас біткоін, завтра ще щось, вони приходять і йдуть. Але ніколи не виконують взяті на себе зобов’язання», – вважає Талеб.

Источник: ua.news

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать