Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Drone Photo Awards: вражаючі фото Землі з висоти пташиного польоту

27 сентября
03:13 2021

Міжнародний конкурс Drone Photo Awards демонструє найкращі фотографії, зроблені за допомогою безпілотників, які відкривають дивовижний вид з висоти пташиного польоту на нашу планету.

Ми зібрали найвражаючі фото.

1arhipelag-SHpitsbergen-u-Norvegiyi.jpg (199 KB)

FLORIAN LEDOUX/DRONEPHOTOAWARDS

Влітку 2020 року на архіпелазі Шпіцберген у Норвегії зафіксували найвищу температуру від початку її фіксації. Температура повітря сягала 21,7 градуса за Цельсієм.

Фотограф Флоріан Леду пояснює: "Це аерофотознімок показує кількість прісної води, що стікає з льодовика, який тане, у морську воду. Середня температура повітря на Шпіцбергені за останні п'ять десятиліть зросла на 3-5 градусів".

2Oko-vulkana.jpg (215 KB)

BJORN KRISTJANSSON/DRONEPHOTOAWARDS

Око вулкана: Бьорн Крістіанссон зробив цей знімок на півострові Рейк'янесскагі в Ісландії, де розділяються євразійські та північноамериканські тектонічні плити – тут дуже вулканічна зона.

Бьорн каже, що його фотографія показує "срібні текстури лави, яка вивергалася високо в повітря у низці імпульсів з глибини від 100 до 200 метрів під кратером".

3Znovu-do-prygod.jpg (133 KB)

QASIM AL FARSI/DRONEPHOTOAWARDS

Ця фотографія називається "Знову до пригод", і ви можете собі уявити чому.

Ця зелена черепаха повертається до моря після того, як відклала яйця у своєму гнізді на березі Омана між Рас Аль Джинз і заповідником черепах Рашадом.

4Zoloti-shakaly.jpg (260 KB)

SUJON ADHIKARY/DRONEPHOTOAWARDS

Ця пара золотих шакалів змушена ховатися в пшеничних полях, тому що їхній будинок зруйнували. Золоті шакали поширені в Бангладеш попри інтенсивне землеробство та кількість населення.

"Знайти шакалів вдень досить важко, тому мені довелося скористатися своїм безпілотником, щоб зняти це зображення, не налякавши їх", – каже фотограф Суджон Адхікарі.

5zebra-keniya.jpg (150 KB)

THOMAS VIJAYAN/DRONEPHOTOAWARDS

Хто справді знає, чи зебра чорна з білими смугами, чи вона біла з чорними смугами? Так чи інакше, вона завжди виділяється!
Фотограф Томас Віджаян сфотографував цю красуню-зебру в Кенії, Африка.

6begemotiv.jpg (249 KB)

TALIB ALMARRI/DRONEPHOTOAWARDS

Це схоже на море бегемотів! Таліб Альмаррі зробив це фото у Хваї у Ботсвані, Африка. Фотограф твердить, що всі бегемоти на фото – дорослі, за винятком однієї дитини в центрі.

7grupa-akul.jpg (142 KB)

IDO MEIROVICH/DRONEPHOTOAWARDS

У компанії акул: чоловіка на каяку супроводжує група акул. Щороку з грудня по квітень косяк темних акул припливає до електростанції Хадера в Ізраїлі.

"Тепла вода станції приваблює риб та хижаків. Каякери, аквалангісти й плавці йдуть подивитись на це унікальне природне явище", – пояснив фотограф Ідо Мейрович.

8Vyetnam.jpg (106 KB)

PHU KHANH BUI/DRONEPHOTOAWARDS

Фотограф Фу Хан Буй зробив цей атмосферний знімок у В'єтнамі.

Під час повного місяця у липні жінки одягали традиційні костюми під назвою Ао Дай, щоби приєднатися до фестивалю запуску кольорових ліхтарів та квіткових гірлянд на річці.

9bangladesh.jpg (250 KB)

MD TANVEER HASSAN ROHAN/DRONEPHOTOAWARDS

Цю фотографію зробили з берега річки Буріганга під час пандемії в Бангладеш.

Ці човни та кораблі використовують для переправи людей та вантажів через річку з одного боку на інший, але вони стоять порожніми.

1000vezha-yaka-zdayetsya-stoyit-posered-lisu.jpg (254 KB)

KRISTIAN STIGEL/DRONEPHOTOAWARDS

Дивно бачити цю вежу, яка, здається, стоїть посеред лісу. Фотограф Крістіан Стігель зробив світлину у Данії.

111vyd-na-shahtu.jpg (268 KB)

DAVID DAHLENBURG/DRONEPHOTOAWARDS

Девід Даленбург вирушив углиб Південної Австралії, щоби зробити цю світлину. На ній вид на шахту, у якій добувають мідь, золото та уран.

"Її кольори та текстура виглядають справді наче з іншого світу", – каже Девід.

1222uzberezhzhya-Mertvogo-morya.jpg (324 KB)

GILAD TOPAZ/DRONEPHOTOAWARDS

Ця дивовижна фотографія показує узбережжя Мертвого моря в Ізраїлі з білими парасольками на пляжі. Його автор – Гілад Топаз.

Источник: rubryka.com

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать