Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

350 вакантних місць: Tesla не може знайти працівників на завод в Німеччині

02 марта
20:17 2021

Наразі на веб-сайті Tesla розміщено близько 350 вакансій, в тому числі понад 100 керівних посад або експертів з глибокими знаннями в області акумуляторів і програмного забезпечення. Як повідомляє Handelsblatt, дві третини з них висять ще з минулого року.

Виробництво на німецькому заводі американського виробника електрокарів поблизу Берліна має початися в липні.

Однією з причин повільного попиту, як пише видання, може полягати в тому, що менеджери не виявляють особливого бажання до змін під час кризи. Управлінський барометр Odgers Berndtson показав, що 44% німецькомовних менеджерів вважають малоймовірним перехід в іншу компанію в найближчі кілька місяців. Також постраждала автомобільна промисловість.

«Менеджери в автомобільній промисловості, які хочуть змінити роботодавця, повинні приймати жорсткі рішення в умовах кризи – між середовищем, орієнтованим на безпеку, і середовищем, орієнтованим на можливості», – сказала Крістін Сейбел, експерт в кадровій консалтинговій компанії Korn Ferry.

Видання зазначає, що Берлін знаходиться неподалік від міста Вольфсбург, де розташовуються потужності авто концерну Volkswagen – всього одна зупинка на експресі ICE. На додачу, багато фахівців і менеджерів VW живуть в столиці. Однак, за словами німецького автоконцерну, досі не відбулося серйозного відтоку персоналу в бік Tesla. Між тим нещодавно група намагалася припинити спроби переманити своїх людей. Співробітники, які перемикаються на конкурента під час відпустки, більше не можуть повернутися в VW, як було раніше. Ця угода, відоме всередині компанії як «Lex Tesla», вступила в силу після оголошення про будівництво заводу Tesla в Німеччині.

За даними Korn Ferry про заробітну плату, фахівці автопрому з академічною кваліфікацією заробляють в середньому близько 66 000 євро в рік – без урахування бонусів і інших доплат. Середній менеджмент – керівники відділів та досвідчені фахівці – в середньому отримують трохи менш як 104 000 євро.

У VW досвідчені професіонали зі спеціальними знаннями заробляють від 95 000 до 105 000 євро в якості базової заробітної плати на рік. Вищому керівництву може бути виплачено до півмільйона євро, включаючи бонуси і спеціальні послуги.

Tesla не може «перебити» ці умови. Для більш високих посад Tesla виплачує середню по галузі зарплату, як повідомляють багато співробітників. Згідно з оцінками, інженер отримує в середньому 72 000 євро, а менеджери – 102 000 євро. Немає різдвяних бонусів та інших спеціальних пільг, які поширені в Німеччині. Проте, Tesla виплачує привабливі бонуси за результативність.

Про проблеми з набором персоналу на німецький завод Tesla ЗМІ повідомляли ще в грудні. Поки люди в усьому світі поспішають потрапити на роботу до відомого автовиробника, реальність в Німеччині дещо відрізняється. Негативні публікації про грубе поводження на роботі, системі Tesla «найняв і звільнив» і постійному стресі відштовхують багатьох потенційних претендентів.

Источник: mind.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать