Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Заради коханої: у Дніпрі хлопець викрав автомобіль

26 сентября
16:03 2022


В Дніпрі хлопець викрав машину. Таким чином юнак хотів справити враження на дівчину. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».

Компанія молодих людей з 2-х хлопців – 17,18 років та 1-ї дівчини – 19 років незаконно заволоділи автомобілем «ВАЗ», який був припаркований у дворі по вулиці Вернадського. Вони потрапили в машину, пошкодивши двері, в салоні знайшли запасний ключ, завели авто і поїхала кататися нічним Дніпром.

Під час патрулювання поліціянти помітили викрадений ВАЗ, який стояв на вулиці Набережна Перемога. Біля нього була та сама компанія. Під час розмови з правоохоронцями один із молодих людей мотив свого вчинку пояснив так: він зі своїм товаришем приїхав до своєї знайомої, яку дуже любить, щоб погуляти з нею біля будинку. Під час прогулянки дівчина сказала, що хоче проїхатися нічним містом, але вже комендантська година.

Хлопець заради того, щоб справити враження на дівчину, викрав чийсь автомобіль, щоб покатати на ньому кохану. Компанію затримали, на місці працювали патрульні та слідчо-оперативна група поліції.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись Заради коханої: у Дніпрі хлопець викрав автомобіль опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать