Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

У парках Дніпра проводять сезонні роботи

05 мая
20:44 2022


У парках Дніпра активно ведуться сезонні роботи. Одне з ключових завдань працівників – підтримка газонів на всіх локаціях. За словами директора КП «Міська інфраструктура» ДМР Олексія Теслі, загальна площа газону в парках, підпорядкованих цьому комунальному підприємству, 40 гектарів. Про це йдеться на сайті Дніпровської міськради.

«Де встановлений автоматичний полив, то там ми косимо газон тричі на місяць, а де він відсутній – ріст газону повільний – косимо двічі на місяць. Крім цього, продовжуємо і висаджувати квіти: у парку Зелений Гай ми висадили чорнобривці на площі 600 кв. м, а в парку ім. Писаржевського таку ж ділянку за площею засіяли тюльпанами. Ми робимо все можливе, аби попри війну люди бачили прекрасне навколо себе», – зазначив Олексій Тесля.

Раніше в парку Зелений Гай було висаджено 100 одиниць ялиці білої. Вони прижилися і тепер потребують добрив та належного поливу. І те, й інше рослини отримують сповна.

«Також ми закінчили прибирати пішохідні зони від шлаку, яким ми посипали взимку тротуари та алеї. Водночас наші працівники проводять роботи з прополювання, обрізування зелених насаджень та підживлення рослин. Робимо все, аби щодня дніпрянам та гостям міста було приємно прогулюватись нашими парками», – зазначила начальниця відділу благоустрою КП «Міська інфраструктура» ДМР Любов Чадіна.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись У парках Дніпра проводять сезонні роботи опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме