У лікарнях Дніпра вдвічі збільшилася потреба в донорській крові - Новости Днепра

Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

У лікарнях Дніпра вдвічі збільшилася потреба в донорській крові

13 мая
18:14 2022
Blood donor at donation with a bouncy ball holding in hand.

У Дніпрі впродовж кількох місяців потреба в донорській крові зросла вдвічі. В одній з місцевих лікарень, яка приймає поранених, щоденно потребують переливання близько 70 людей. Про це у вівторок, 10 травня, повідомила директорка Дніпровської лікарні Наталя Бут, передає nv.ua

Найбільше потребують першої та другої позитивної груп крові.

«Однак приймаємо пацієнтів з будь-якою групою крові. Донором може бути людина від 18 до 60 років, але іноді дозволяється і до 65 років», — зазначила завідувачка відділення трансфузіології Вікторія Ільна.

Лікарня може приймати до 50 донорів на день. У медзакладі намагаються створити запаси крові.

Аби стати донором, необхідно мати із собою паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер або встановлений додаток Дія у телефоні. Також важлива відсутність хронічних захворювань та достатній відпочинок напередодні донації.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись У лікарнях Дніпра вдвічі збільшилася потреба в донорській крові опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме