Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

У Дніпрі затримали підлітка – адміністратора одного з каналів “ПВК Редан”

02 марта
00:03 2023


Кіберполіція встановила особу адміністратора телеграм-каналу нового молодіжного руху “ПВК Редан” – 16-річного мешканця Дніпра. Про це повідомляє відділ комунікації Національної поліції у Дніпропетровській області. За словами підлітка, канал було створено для заробляння на рекламі, тому, щоб популяризувати ресурс, він використав назву молодіжного руху. Бронювання реклами коштувало 10 доларів США. Цей телеграм-канал заблокували. З хлопцем та його батьками працюють правоохоронці.

Нагадаємо, правоохоронці затримали понад 700 представників молодіжного руху ПВК «Редан», які причетні до масових бійок і конфліктів між однолітками. Вони діяли в інтересах російських пропагандистів, намагаючись провести чергову ІПСО. За словами поліцейських, штучне поширення такої субкультури – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність. Загалом поліцейські вже заблокували 18 каналів та груп, які були створені для «розкручування» цього молодіжного руху та дестабілізації ситуації всередині країни.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись У Дніпрі затримали підлітка – адміністратора одного з каналів “ПВК Редан” опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать