Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

У Дніпрі з 1 вересня з’явиться додатковий транспорт на міських маршрутах

31 августа
17:43 2021

З початком навчального року очікується сезонне зростання пасажиропотоку. Автотранспортні підприємства Дніпра заздалегідь готувались до цього та вже завтра збільшують кількість рухомого складу на маршрутах. Майже на всіх напрямках вона зросте на 10-20 %, в залежності від потреби. Співробітники департаменту транспорту 1 вересня з самого ранку моніторитимуть потік пасажирів на ключових вузлах та зупинках, аби визначити попит на маршрути. За результатами вноситимуться оперативні зміни в кількість рухомого складу. Про це сповістили в прес-службі Дніпровської міської ради.

Окрім цього, усі водії повторно ознайомлені з рішенням Дніпровської міської ради, яке встановлює безоплатний проїзд школярів в електротранспорті та метрополітені, а в автобусах надає право на 25% знижку за умови наявності учнівського квитка. Це рішення діє впродовж усього року, незалежно від часу доби, дня тижня та канікул.

Водночас з 1 вересня відновлюється повноцінна робота тролейбусних маршрутів № 10 і № 12 до бульвару Слави.

Стежте за актуальною інформацією на ФБ-сторінці, офіційному телеграм-каналі (@DepTransDMR) та сторінці в Instagram ( instagram.com/dniprotransdep ) департаменту транспорту та транспортної інфраструктури.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись У Дніпрі з 1 вересня з’явиться додатковий транспорт на міських маршрутах опубликована здесь — Главный новостной портал города Днепр.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать