Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Психологи ДСНС у Дніпропетровській області проводять тренінги

16 мая
11:33 2022


Психологи ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели тренінгові заняття для пожежників-рятувальників. Його мета – підвищення стресостійкість особового складу в умовах військової агресії, повідомляють у прес-службі ДСНС області.

За допомогою методу арт-терапії з використанням метафоричних асоціативних карт пожежні-рятувальники мали змогу зануритися у світ своєї підсвідомості і відшукати ресурси для боротьби із стресовими ситуаціями.

«Кожен із учасників групового заняття зміг висловитися і проговорив свої переживання. Під час виконання практичної вправи на пошук «натхнення у сьогоднішньому дні» рятувальники зіткнулися із певними проблемними моментами, оскільки вперше працювали із метафоричними картами», – йдеться у повідомленні.

Під час аналізу карт декому із рятувальників було важко зрозуміти, про що говорить зображення. Та вони із задоволенням виконували вправи, отримавши у підсумку вкрай необхідні сьогодні навички та позитивні емоції.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись Психологи ДСНС у Дніпропетровській області проводять тренінги опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать