Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

ППО на Дніпропетровщині працює ефективно, – Лукашук

18 апреля
19:13 2022


Голова облради Микола Лукашук розказав про ситуацію станом на 12.45 на Дніпропетровщині.

“Щодо ситуації в області. Наші сили ППО працюють і працюють ефективно. Декілька ворожих ракет сьогодні було збито. Попри ранкові атаки, наразі ситуація на Дніпропетровщині повністю контрольована. Кордони області захищені Збройними силами України.

Наразі наша область продовжує приймати переселенців з Лозової, Рубіжного, Лисичанська, Попасної, Покровська, Сєвєродонецька та інших міст. Ми надаємо людям прихисток, забезпечуємо їжею та медикаментами.

Прошу всіх, хто виїхав із зони бойових дій, стати на облік і оформити довідку ВПО. Переселенцям треба звернутися до виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, або до ЦНАПів, або подати заяву дистанційно через портал Дія. Оформивши довідку, громадяни також зможуть отримувати щомісячну матеріальну допомогу: 3000 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю, 2000 тисячі гривень – для інших осіб”, – написав Микола Лукашук.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись ППО на Дніпропетровщині працює ефективно, – Лукашук опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать