Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Підтримка підприємців Дніпропетровщини: як подати заявку на фінансову допомогу

06 октября
02:13 2022


На Дніпропетровщині оголосили прийом заявок на фінансову допомогу серед соціально активних підприємств та власників малого бізнесу, які постраждали під час війни.

Про це розповів представник благодійної ініціативи «Keep:Going» Євген Сафонов, повідомляє Відкритий.

«Кому допомагаємо у першу чергу: власникам виробництв і майстерень, творчим командам, професійний об’єднанням та самостійним спеціалістам різного профілю, чия діяльність має соціальну складову, спрямована на відновлення країни, на військові або гуманітарні потреби під час війни. Також надаємо допомогу: малим підприємствам, які постраждали під час війни — втратили обладнання, приміщення, продукцію, сировину під обстрілами або внаслідок екстреної евакуації, тощо. Keep Going — це медіа та краудфандингова платформа. Ми розповідаємо історії підприємців та проводимо публічний збір коштів на їхні потреби. Ознайомитися з прикладами краудфандінгових кампаній та заповнити онлайн-заявку на отримання допомоги можна на сайті KeepGoing.com.ua», – поділився Євген Сафонов.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись Підтримка підприємців Дніпропетровщини: як подати заявку на фінансову допомогу опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать