Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

На Дніпропетровщині затримали журналіста, який працював на Росію

23 марта
04:33 2022


Кіберфахівці СБУ викрили журналіста, який готував матеріали, які дискримінують дії української влади. Він виправдовував та підтримував збройну агресію РФ. Гроші за свою роботу підозрюваний отримував від російських ЗМІ.

Про це в понеділок, 21 березня, повідомило управління СБ України у Дніпропетровській області на своїй сторінці у Facebook.

Встановлено, що ще на початку 2014 року колаборант, маючи досвід журналістської діяльності, цілеспрямовано завдавав шкоди інформаційній безпеці України, розміщуючи на підконтрольних йому ресурсах у соціальних мережах і месенджерах статті та пости, що містили критику української влади та антиукраїнську пропаганду.

З початку повномасштабної війни підозрюваний активізував свою діяльність, крім замовних статей щодо виправдання збройної агресії, передавав дані про обороноздатність міст України, зокрема Києва та Дніпра. Інформація переважно стосувалась переміщення та місць розташування підрозділів і техніки Збройних сил України, а також систем протиповітряної оборони.

Особу затримали та повідомили йому про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись На Дніпропетровщині затримали журналіста, який працював на Росію опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать