Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Дніпрянин пройшов 1300 км за 95 днів, щоб зібрати кошти на ЗСУ

11 февраля
18:43 2023


Зараз українці збирають кошти на допомогу ЗСУ по-різному: одні співають, інші роблять обереги та продають їх, а хтось проходить десятки кілометрів, щоб привернути увагу до війни в Україні та зібрати гроші для наших захисників.

Так, відомий комік Марк Куцевалов уже не один раз влаштовував благодійні походи. Спочатку він подолав відстань від Чорноморська до Говерли. Тоді Куцевалов збирав кошти на автівки для військових. А у грудні 2022 року комік пройшов пішки від Києва до Херсона, щоб зібрати гроші на закупівлю Starlink для херсонських пунктів обігріву.

До такого виду збору долучилися і Антон Алдошин із Дніпра та Артем Сапельников із Харкова. Вони вирішили пройти через 5 європейських країн, аби зібрати гроші на допомогу нашим військовим. Для походу обрали Німеччину, Австрію, Чехію, Словаччину та Польщу. 19 жовтня 2022 року хлопці офіційно вирушили у свою подорож. З собою у довгу дорогу вони взяли величезний український прапор, де свої підписи міг залишити будь-хто.

Українці шли трасами, лісопосадками, спали у палатках, влаштовували вуличні концерти та зустрічали різних людей, яким вони розповідали про війну, яку росія веде проти нашої країни.

Джерело: dnepr.info

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись Дніпрянин пройшов 1300 км за 95 днів, щоб зібрати кошти на ЗСУ опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать