Новости Днепра и Украины

Дніпровські воднолижники стали чемпіонами на турнірі в Італії

22 июня
09:03 2022

В Італії 17-19 червня 17-й раз проводиться турнір International San Gervasio. Від України в ньому брали участь спортсмени з Дніпра (воднолижний клуб «Сентоза») – Данил Фільченко та Дамір Філаретов, Марія Попова та Михайло Михайличенко. Хлопці не лише здобули медалі різної гідності, а й встановили особисті рекорди.

Про це повідомляє WaterSkiWorld, передає dp.reporter.ua

Серед дівчат до 14 років Марія Попова завоювала 2 «золота» та 2 «срібла». Вона виграла фігури (5420) та багатоборство, стала срібним призером – з особистими рекордами – у слаломі (2,00/52/13.00) та на трампліні (28,2 м).

У хлопчиків до 14 років Михайло Михайличенко встановив особисті рекорди у всіх трьох видах. У нього «золото» у постатях (6230), на трампліні (33,8 м) та у багатоборстві. А новий особистий рекорд у слаломі становить тепер 1,00/55/12:00 (топ-4).

У юніорів до 17 років Дамір Філаретов (чемпіон Європи серед юніорів) також став володарем золотих медалей у фігурному катанні (9370), на трампліні (49,3 м) та у багатоборстві, «срібла» – у слаломі (4,50/58/ 11.25).

Лідер команди Данило Фільченко (двічі чемпіон світу до 21 року, призер чемпіонату світу та чемпіон Європи у групі Open) завоював золоті медалі у фігурному катанні (11370), на трампліні (57 м), у багатоборстві та встановив особистий рекорд у слаломі – 1, 00/58/10.75, вперше вийшовши на цю довжину фала.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись Дніпровські воднолижники стали чемпіонами на турнірі в Італії опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.