Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Дніпровське підприємство УТОС надає прихисток для переселенців

12 апреля
22:34 2022


Учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих з перших днів війни приймає до себе переселенців. Наразі там мешкають 78 внутрішньо переміщених осіб. За словами директора ПОГ Дніпровське УВП УТОС Сергія Кита, більшість приміщень вже переобладнали задля комфортного перебування переселенців. Про це йдеться на сайті Дніпровської міськради.

“На сьогодні ми налагодили харчування, встановили для переселенців холодильники та пральні машини. Загалом максимальну кількість людей, яку ми прийняли – це 89 переселенців. Наразі в нас ще є вільні приміщення, але вони потребують ремонту. Також ми приймаємо гуманітарну допомогу для військових та внутрішньо переміщених осіб”, – зазначив Сергій Кит.

Центр працює з 8.00 до 21.00 і приймає поміч від усіх небайдужих. Тож якщо можете долучитись та запропонувати будь яку допомогу, телефонуйте за номерами 093 327 05 55 та 093 327 22 75.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись Дніпровське підприємство УТОС надає прихисток для переселенців опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать