З картки зникли понад 100 тис. грн: клієнтка звинуватила ПриватБанк у шахрайстві
Клієнтка ПриватБанку звинуватила компанію у тому, що вони співпрацюють із шахраями.
Про це користувачка залишила відгук на сайті Мінфін, про це повідомляє "Сьогодні".
За словами жінки, ситуація трапилася з нею цього літа і почалась зі взлому її акаунту в банку.
Цього ж дня їй зателефонували та представились співробітниками ПриватБанку, а також назвали останні транзакції по картці.
Після цього жінці повідомили, що її картка буде заблокована до вечора, а співробітники банку працюватимуть, щоб це владнати.
"Після дзвінка я тут же почала телефонувати на гарячу лінію 3700, але додзвониться не могла, так як мій номер був вилучений як фінансовий", – пише користувачка.
Підійшовши до найближчого відділення, жінка дізналась, що з її картки списали понад 87 тис. грн, серед яких її власних коштів було 42 тис., а решта – кредитний ліміт. За словами жінки, вона ніколи не брала кредитів і її ліміт завжди був 0.
У відділенні банку жінка попросила заблокувати картку та відправилась до поліції. У ПриватБанку запевнили, що картка заблокована і смс про це потерпілій прийшла о 16:13.
"Пізніше, відновивши доступ до свого облікового запису, я побачила, що було оформлено три товари, кожен на суму 20 тис. грн, за схемою оплата частинами. Час списання перших платежів з оплати частинами 16:46, 16:47 16: 47, тобто після того, як я заблокувала картку", – скаржиться жінка.
Ще одним моментом, який змусив жінку сумніватись у чесності банку, стала операція під назвою "Авторизація Сервісна операція", яка була здійснена через кілька тижнів після інциденту.
"Тепер мені регулярно приходять дзвінки від ПриватБанку з наполегливим проханням погасити кредит, який я не брала і жодного відношення до нього не маю! Я просто в шоці!"
Що відповіли в ПриватБанку
Під відгуком жінки співробітники банку залишили свій коментар та запевнили, що Приват не лише не співпрацює з шахраями, а й активно з ними бореться.
"Описані вами операції доступні лише при наявності доступу до фінансового номеру телефону. Для того, щоб шахраї могли змінити номер телефона — вони мали мати при собі вашу активну картку та знати від неї пін-код або ж мати доступ до старого номеру та доступ до акаунту Приват24, знаючи пароль від акаунту або ПІН-код картки для відновлення доступу та зміни паролю, – розповіли в ПриватБанку.
У банку ще раз наголосили, що, отримавши підозрілий дзвінок, відразу потрібно кидати слухавку, адже справжні співробітники ніколи не питають дані картки.