Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Вражаючий простір та екоспоживання: нова штаб-квартира Amazon у формі спіралі – фото

11 февраля
06:56 2021

Унікальна форма, сталий розвиток та відновлювальна енергія – все це про новий офіс Amazon у штаті Вірджинія.

Компанія Amazon відкриває другу штаб-квартиру у штаті Вірджинія. Проєкт розробила архітектурна студія NBBJ.

Це унікальне місце, яке створює неймовірний простір для здорової та продуктивної праці. Особливий акцент розробники поставили на стосунках людини та природного середовища.

11111image.jpg (99 KB)

Проєкт охоплює площу розміром більш як 260 тисяч квадратних метрів. За планом тут мають розташуватися офіси, місця для громадських зборів та роздрібної торгівлі на вулиці, кафе та ресторани. Це другий масштабний проєкт Amazon.

2222image.jpg (83 KB)

Зосереджуючись на стабільності, нова штаб-квартира працюватиме на 100% відновлюваній енергетиці, з LEED Platinum, яка отримала найвищу сертифікацію для сталого розвитку, виданою Радою зеленого будівництва США.

333image.jpg (80 KB)

Нова штаб-квартира буде оточена громадським парком площею 2,5 гектара та амфітеатром на 200 місць. Тут можуть проводити концерти на відкритому повітрі, фермерські ринки та фільми в парку. На додаток, торгові павільйони та ресторани будуть зручно розташовані на всій території.

Источник: 24tv.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать