Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Volvo втричі збільшує виробництво через ажіотаж навколо електрокарів

08 января
02:07 2021

Шведська марка Volvo Cars вирішила влаштувати виробничі потужності, що займаються випуском електрокарів в стінах свого автозаводу в бельгійському Генті, бажаючи задовольнити швидко зростаючий попит на модельний ряд електричних авто.

Варто зазначити, що частка електромобілів в минулому році в два рази перевищила показники продажів 2019 р свою чергу потужність електрокарів на автозаводі Генті до 2022 р підвищитися більше ніж в 3 рази в порівнянні з сьогоднішніми показниками досягнувши 60 відсотків від загальної наявної виробничої потужності автозаводу.

На сьогоднішній день Гент збирається зайнятися виробництвом другої повністю електричної версії Volvo, яка створена з використанням модульної архітектури CMA. Це повинно відбутися в кінці поточного року. На заводі вже збирається повністю електрична модифікація XC40 Recharge і гібридний варіант XC40.

Volvo Cars хоче стати преміальним брендом, який займається виробництвом електрокарів. У найближчі роки фірма збирається випустити кілька повністю електричних транспортних засобів.

Источник: mmr.net.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать