Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Уряд направлятиме кошти на розробку дистанційних курсів для школярів

14 октября
01:13 2020

Кабінет міністрів України підтримав внесення змін до порядку використання коштів передбачених у Державному бюджеті для реалізації загальнодержавних заходів у сфері освіти, а саме для створення та розміщення дистанційних навчальних курсів для школярів. Про це стало відомо під час позачергового засідання Уряду, передає кореспондент УНН.

“Суть проекту полягає у розширенні напряму спрямування коштів за бюджетною програмою…і дозволить спрямувати бюджетні кошти не тільки на розроблення, придбання та супроводження дистанційних курсів з математики, а й на дистанційні курси з інших предметів. Тобто розроблення, проведення експертизи, придбання, супроводження і розміщення в інформаційних телекомунікаційних системах дистанційних курсів для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників”, — зазначив т.в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, після канікул, які, скоріш за все, пройдуть у школах з 15 до 30 жовтня, школярі можуть перейти на дистанційне навчання.

Так, Державна комісія ТЕБ та НС рекомендує з 15 жовтня 2020 року школам розпочати канікули, а вишам перейти на дистанційну форму навчання.

Источник: unn.com.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать