Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Український сервіс відеострімінгу Restream залучив $50 млн інвестицій

29 августа
06:54 2020

Стартап Restream, створений українцями, та який базується в Остіні (США), залучив у ході раунду А $50 млн інвестицій від ряду інвесторів, зокрема, – Sapphire Ventures and Insight Partners. Про це повідомляє Techcrunch.

Зазначається, що сервіс відеострімінгу Restream наразі охоплює близько 30 платформ, включно з Facebook, LinkedIn, Twitch, Twitter і YouTube, і дозволяє людям також брати відео з таких платформ, як Zoom, і ретранслювати його на платформи для більшої аудиторії.

«Сервіс працює за моделлю freemium, при цьому більшість клієнтів користуються ним безкоштовно, а інші платять від 19 до 299 доларів на місяць, залежно від рівня обслуговування», – пише видання.

«Компанія розпочала свою діяльність у світі ігор, але сьогодні також обслуговує більш широке коло творців, музикантів та підприємств, які використовують цю послугу як для управління внутрішніми та B2B-комунікаціями, так і для своїх ширших маркетингових проєктів.

Серед відомих організацій, які використовували Restream, є Всесвітня організація охорони здоров'я, яка провела на платформі благодійний концерт «Єдиний світ: Разом вдома», щоб підняти настрій на початку пандемії Covid-19 і мала близько 270 мільйонів глядачів», – додає Techcrunch.

Українці Олександр Худа й Андрій Суржинський заснували Restream в січні 2015 року.

З початку 2020 року в компанії прозвітували про 300% зростання місячних переглядів стримерів, які користуються Restream. Загалом у сервісу 2 млн стримерів, які створюють в середньому 8 млн стрімів в місяць.

Источник: mind.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать