Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

У Росії на рибалку склали протокол за пост у “ВКонтакте” про вигаданий улов окуня

11 декабря
22:57 2020

В Челябінській області на рибалку Володимира Вересова склали протокол за пост про вигаданий улов риби у “ВКонтакте”

Про це він сам розповів в відео.

За словами Вересова, 18 листопада він поїхав на риболовлю на озеро Урефти. Челябінець пояснив, що влітку не їздить на нього, так як там водяться карась та коропи, які вважаються аквакультурою, а він збирався їхати за окунем.

“Приїхав на озеро годин, напевно, в 10-11. Вудки закинув, не встиг ще нічого зловити, пару покльовок, напевно, побачив. З боку берега почув по гучномовному зв’язку, щоб рибалки покинули озеро, і рибалити заборонено там”, – розповідає Вересів.

Рибалці не вдалося нічого зловити протягом наступних 10-15 хвилин, і він вирішив виїхати. На зворотному шляху Вересів зупинився подивитися кілька плакатів, але не побачив на них заборони на риболовлю.

“На наступний день на сайті Євгена Писарєва (група” Рибалка в Челябінській області, Озера “) зроблено запис, що він рибалив на озері Урефти, зловив 12 кг окуня, хоча я анітрохи не спіймав. Приблизно через тиждень до мене приїхали поліцейські додому”, – додав рибалка. Зараз запис видалили з групи, але її можна знайти в кеші Google .

Двері силовикам відкрила дружина. За словами челябінця, силовики показали йому роздруківку його сторінки у «ВКонтакте» та сказали, що він порушив статтю 8.37 КоАП (порушення правил, що регламентують рибальство).

Поліцейські пояснили, що саме в озері Урефти окунь – аквакультура, тому ловити його не можна, стверджує рибалка. Вересів зазначив, що дуже засмутився через події та не міг спати вночі через тиск.

Источник: narazi.media

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать