Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

У Мінцифри розповіли, які послуги з'являться у "Дії" у 2021 році

21 января
21:40 2021

Міністр цифррової трансформації анонсував нові послуги в "Дії" та проєкти Мінцифри у 2021 році — зокрема, найближчим часом у "Дії" з'являться послуги зміни місця реєстрації онлайн та електронний медичний висновок.

Про це повідомляє прес-служба "Дії" в Telegram.

Окрім перерахованих послуг, також анонсували послугу Дія ID – сучасний цифровий підпис, який полегшить українцям отримання послуг в онлайні.

"У смартфоні за декілька кліків можна буде отримати КЕП. Ви зможете підписувати документи у смартфоні, отримувати адміністративні та фінансові послуги", — йдеться у повідомленні.

Також анонсували послугу "Будівельні онлайн-послуги" – початок виконання будівельних робіт та введення в експлуатацію об’єктів класу СС2 та СС3.

"Автоматична реєстрація бізнесу – автоматична реєстрація послуг для ФОП онлайн. Готуються відповідні зміни до законодавства про реєстрацію ФОП без участі реєстратора", — додали в "Дії".

Також готується оптимізація на переведення в Дію послуг кабінету платника податків.

Источник: epravda.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать