Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Туреччина заборонила рекламу Twitter і Pinterest за ігнорування свого нового закону

20 января
00:40 2021

Туреччина заборонила рекламу Twitter, Periscope та Pinterest через те, що ці компанії не погодилися виконати вимоги її нового закону про функціонування соцмереж.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на DPA, рішення про це було опубліковане у вівторок, 19 січня.

Заступник міністра з транспорту та інфраструктури Омер Фатіх Саян висловив сподівання, що після цього компанії погодяться на вимоги турецького законодавства.

Це вже наступний крок проти соцмереж, які не відреагували після першої санкції — штрафу у розмірі близько 1,18 млн доларів. Серед низки оштрафованих компаній опинилися Facebook, Instagram, Twitter та YouTube.

Новий закон був ухвалений у липні 2020 року. Критики зазначали, що він може погіршити ситуацію зі свободою слова.

Закон передбачає, що влада Туреччини може вимагати видалення певного контенту, а не блокування доступу до нього, як це було раніше. Також він зобов’язує зберігати дані користувачів у Туреччині та вимагає від соцмереж, які мають в країні понад мільйон відвідань щоденно, призначити місцевих представників, які будуть базуватися в країні.

За невиконання вимог компаніям загрожують поетапні санкції — спершу штрафи, далі заборона реклами та обмеження швидкості роботи платформ аж до -90%.

Facebook 18 січня заявила, що призначить місцевого представника у Туреччині, щоб виконати закон, зазначивши, водночас, що для платформи "важливо бути місцем, де люди можуть висловлюватися вільно".

LinkedIn також вирішила призначити представника.

Источник: epravda.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать