Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Tesla буде виробляти Model Y з правим кермом

16 июля
10:15 2021

У країнах з лівостороннім рухом найближчим часом дилери можуть почати прийом замовлень на новий американський електричний кросовер китайського виробництва.

Повністю нова Tesla Model Y 2022 року незабаром буде доступна для замовлення в країнах з лівостороннім рухом, оскільки виробництво позашляховиків з правим кермом китайського виробництва, призначених для Гонконгу, починається відповідно до місцевого трекера доставлення VedaPrime. Повідомляється, що Гонконг отримає перші автомобілі у вересні.

Передбачається, що той же завод в Шанхаї, який відповідає за виробництво автомобілів з правим кермом для Гонконгу, також буде випускати продукцію для інших країн з лівостороннім рухом, таких як Австралія, а це значить, що журнали замовлень для австралійців можуть бути відкриті вже в серпні.

Проте, невизначеність в термінах появи Tesla Model Y за межами Гонконгу все ж є. Потенційна перешкода – невдачі на європейському заводі Tesla в Грюнхайде, недалеко від Берліна. За словами глави Tesla Ілона Маска, проблеми пов’язані з отриманням остаточного екологічного дозволу, необхідного для будівництва заводу, де Tesla в липні планувала почати виробництво Model Y. За даними ANE, виробництво перенесено як мінімум на кінець 2021 року. А поки Tesla очікує завершення будівництва заводу в Берліні, вона буде використовувати свій завод в Шанхаї, щоб поставляти продукцію в Європу.

Tesla прогнозує, що Model Y стане найпопулярнішою моделлю в світі, при цьому в продажах будуть домінувати ринки США і Китаю. Вперше представлена ​​в березні 2019 року, Tesla Model Y розділяє близько 75% основи з Model 3 і доступна в 7-місному виконанні. У порівнянні з Model 3, Model Y пропонує більше внутрішнього простору для пасажирів і їх багажу. Варіант Tesla Model Y Long Range має двомоторну систему повного приводу, запас ходу 505 км (WLTP), максимальну швидкість 217 км/год і розгін 0-100 км/год за 5,1 секунди.

Источник: ampercar.com

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать