Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Продавали через месенджери: на Дніпропетровщині виготовляли сурогатний алкоголь

04 декабря
00:21 2020

У Дніпропетровській області правоохоронці припинили діяльність банди, яка в підпільному цеху виготовляла сурогатний спирт, після чого реалізовувала його через месенджери. Про це повідомили в пресслужбі фіскальної служби області.

Як стало відомо, підпільний цех два місцевих жителі, які раніше не мали проблем із законом, організували в приміщенні приватного будинку. Там вони змішували етиловий спирт, смакові добавки, концентрат вишні, воду, а також ароматизатори вишні, груші та зубрівки.

Вже "готовий" продукт вони розливали в скляну і пластикову тару, місткістю 0,5 і 10 літрів без марок акцизного збору. У добу "підприємці" могли виготовляти понад 1 000 літрів сурогату.

"На підставі постанов суду проведено обшуки за місцем виготовлення і зберігання фальсифікованих товарів, а також в транспортному засобі "ділків". Всього з незаконного обігу описано і вилучено товарів і устаткування на суму майже в 750 тисяч. Триває слідство", — відзначили в пресслужбі фіскальної служби в Дніпропетровській області.

Источник: stopcor.org

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать